EN
Anasayfa / Haberler
İstanbul İli Aylık Adli Tıp Buluşmalarının Üçüncüsü Gerçekleştirildi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp ABD ve Adli Tıp Laboratuvarı tarafından İstanbul İli Aylık Adli Tıp Buluşmaları – III Mutidisipliner Yaklaşım 12 Aralık 2022 tarihinde Alev Ofluoğlu Konferans Salonunda düzenlendi. Ayrıca bu toplantı çeşitli platformlarda canlı olarak yayınlandı.

Bu toplantıda, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu Açış Konuşması yaptıktan sonra Prof. Dr. Ersi Kalfoğlu Adli Tıp Laboratuvarının projesi olan “Tek Durak Cinsel Suçlarla Mücadele Noktası” Sunumu ve Öğr. Gör. Sotiri Kalfoğlu “Tek Durak” projesinin mimari tasarımını anlattı.

Prof. Dr. M. Fatih Yavuz  “Areca Nut” başlıklı sunumunu, Doç. Dr. Şeyda Şebnem Özcan “14 Yıllık Bir Babalık Testi Hikayesi” başlıklı sunumunu, Dr. Öğr. Üyesi Birgül Tüzün “Klinik Adli Tıp Uygulamalarında Maluliyet Değerlendirmesinde Multidisipliner Yaklaşım ve Standardizasyon: Olgu Sunumları” başlıklı sunumunu ve Dr. Öğr. Üyesi Gavril Petridis “Ticari Adli Genetik?” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.Yayınlanma Tarihi : 22.12.2022