EN
Anasayfa / Haberler
Deniz Yatırım Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Kazıcı ve UNİCO Sigorta Genel Müdürü Sertem Demir’i Ağırladık

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi  Kariyer Merkezi tarafından 5-7 Mayıs 2021 Tarihleri arasında düzenlenen 1. Kariyer Fuarına, Bankacılık ve Sigortacılık Programı, Deniz Yatırım A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Kazıcı ve UNİCO Sigorta Genel Müdürü Sertem Demir’i konuk etti.

 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilen söyleşiye  Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanı Öğr. Gör. Merve Vuslat Kumcu, Öğr. Gör. Eser Kurum, Öğr. Gör. Ardahan Yamandağ, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erol Ülgen, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ahmet Yalçınkaya, Radyo-TV Programcılığı Programı Öğr. Gör. Semra Tüplek ve Öğr. Gör. Ergüç Kaya Ölmez ile farklı program ve bölümlerden çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

 

Deniz Yatırım A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Kazıcı “Sektör Bilgilendirme” başlıklı bir sunum gerçekleştirirken,  UNİCO Sigorta Genel Müdürü Sertem Demir ise “UNİCO Sigorta Kariyer Planlama” başlıklı bir sunumla öğrencileri sektör ve kariyer hedefleri hakkında bilgilendirdi. Konular kariyer yolculuklarını ve sektör tecrübelerini aktardıktan sonra öğrencilerin sorularını cevapladılar.

 

Sektör ile öğrencileri buluşturmayı hedefleyen 1. Kariyer Fuarında öğrenciler sektör deneyimi yüksek isimlerle bir araya geldiler.Yayınlanma Tarihi : 21.9.2021