EN
Anasayfa / Haberler
Futbol Turnuvasında Kupayı Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Takımı Kaldırdı

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde (İYYÜ) fakülte ve meslek yüksekokullara bağlı bölümler arasında düzenlenen futbol turnuvasında, final maçını 3-1’lik skorla Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Takımı kazandı. Finale kalan takımlara kupalarını İYYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu ve Rektör Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu verdi.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Spor Kompleksinde İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri Programı arasında oynanan final maçının santra vuruşunu İYYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu ve Rektör Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu yaptı.

Kıran kırana süren mücadelenin sonunda 3-1’lik skorla Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Takımı birincilik kupasını kaldırdı.

Turnuvada ikincilik kupasını Ameliyathane Hizmetleri Takımı, üçüncülük kupasını ise İş Sağlığı ve Güvenliği Takımı kaldırdı.

Takımlara kupalarını İYYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu ve Rektör Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu verdi.Yayınlanma Tarihi : 17.5.2019