EN
Anasayfa / Haberler
“Mühendis Kafası” Panelinde Teoriden Uygulamaya Deneyimler Paylaşıldı

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İnovasyon Kulübü ile Elektrik Elektronik Kulübü ortaklaşa “Mühendis Kafası”  isimli bir panel düzenledi. Panelde teoriden uygulamaya mühendislik deneyimleri paylaşıldı.

Alev Ofluoğlu Konferans Salonunda düzenlenen panele, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emir Tan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Panelin açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Emir Tan, İnovasyon Kulübü ile Elektrik Elektronik Kulübü’ne teşekkürlerini ileterek, “Üniversitemizin diğer kulüplerinin de bu şekilde etkinliklere katılması, Üniversitemizin adını güzel projelerle tanıtması ve kendilerinin de bu yolda hızlı bir şekilde ilerleyerek gelecekte ülkemize yararlı ürünler çıkartmasını bekliyoruz” dedi.

Panelde Aselsan’dan emekli Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Ramazan Etkar, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Kubilay Sönmez, Endüstri Mühendisi Bircan Yüksel ve Elektrik Elektronik Mühendisi Fuat Kılıç konuşma yaptı.

Konuşmacılar; güncel teknolojiler, mühendislik uygulamaları, askeri savunma sistemleri ve yazılım-kodlama konularında öğrencilere detaylı bilgiler aktardı.Yayınlanma Tarihi : 30.4.2019