EN
Anasayfa / Haberler
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hatay Eğitim Fuarı’na Katıldı

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Hatay’da düzenlenen Eğitim Fuarı’na katılarak kentte bulunan aday öğrenciler ve ailelerine üniversitemizin eğitim imkânlarını tanıttı.

İstanbul dışından gelen en çok öğrenciye sahip olan üniversiteler arasında bulunan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, yeni akademik yılda da bu özelliğini sürdürebilmek için tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Hatay Ottoman Otel’de 4-5 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenen Eğitim Fuarı’na katılan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Kurumsal İletişim Departmanı, aday öğrencilerle ve aileleriyle bir araya gelme ve onlara üniversitemizi tanıtma fırsatı buldu.

Hatay Eğitim Fuarı kapsamında bir konferans veren İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Nizar Aslan da aday öğrencilere üniversitemizin imkanlarını anlatırken, “Sosyal Medyanın Aracı Akıllı Telefonlar ve Nomofobi” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Aday öğrenciler ve aileleri üniversitemizin standına büyük ilgi gösterdi.  Yayınlanma Tarihi : 5.3.2019