EN
Anasayfa / Haberler
Eğiticinin Eğitimi Seminerinde ‘Bilimsel Araştırmalar’ Konusu Ele Alındı

title

Sağlık Bilimleri Fakültesinin düzenlediği ‘Eğiticinin Eğitimi’ Seminerlerinin bu haftaki konusu ‘Bilimsel Araştırmalar’ oldu. Öğr. Gör. Kübra Ersoy, Hemşirelik Bölümü öğretim üyelerine araştırmaları ve deneyimlerine ilişkin detaylı bilgiler verdi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cüneyt Ulutin, eğitim kadrosunun verimliliğinin artırmaya çalıştıklarını vurgulayarak “Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak öğretim üyelerimizin verimliliklerini artırmaya çalışıyoruz. Akademisyenlerimizin, kendilerini yetkin ve öz güvenleri artmış halde bulabilmeleri için düzenlediğimiz ‘Eğiticinin Eğitimi’ seminerlerinden birisinde daha beraberiz. Bu sefer Hemşirelik Bölümü ile birlikte bu programı düzenledik. Bir bilimsel araştırmanın nasıl yapılacağı ile ilgili ileri istatistik yöntemleri Öğr. Gör. Sayın Kübra Ersoy’dan edineceğiz” dedi.

Öğr. Gör. Ersoy; ‘Bilimsel Araştırmalar’ konusunda en çok yapılan hatalar, yanlış bilinenler ve konuya dair çeşitli ipuçlarını anlatarak katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cüneyt Ulutin, Öğr. Gör. Kübra Ersoy’a sunumundan ötürü ‘Teşekkür Belgesi’ takdim etti.Yayınlanma Tarihi : 7.1.2019