EN
Anasayfa / Duyurular
26-31.10.2020 Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Uzem Girişleri

Daha önce 26.10.2020 ve 31.10.2020 tarihleri arasında (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri) saat 00.00-24.00 arasında Uzaktan Eğitim sisteminde "SAĞLIK BAKANLIĞI HASTANELERİNDE VE DİĞER KURUMLARDA STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLER İÇİN TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ" yapılacağı bildirilmiştir.

Bu eğitime katılmak için katılım formu doldurup başvuru yapan öğrenciler aşağıda linki verilen Uzaktan Eğitim (UZEM) sistemine giriş yaparak, kullanıcı adına öğrenci numaralarını ve şifreye ise T.C. kimlik numaralarını girerek Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi dersine katılım sağlayabilirler.


UZEM ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan öğrenciler UZEM Sorumlusu Adem SUCU Bey ile iletişime geçip mail atabilirler.

Adem Bey'in mail adresi: adem.sucu@yeniyuzyil.edu.tr

Tekrardan hatırlatmak gerekirse; yukarıda belirtilen tarihler içerisinde ve belirtilen saatler aralığında katılım formu doldurup başvuru yapan öğrenciler istediği zaman girip Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi dersinin videosunu izleyebilirler. Videoyu baştan sona kadar izlemek zorunludur.
Yayınlanma Tarihi : 24.10.2020