EN
Anasayfa / Duyurular
Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi İlanı

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Tıp Fakültesine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Yasa’nın 48. Maddesinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyesi alınacaktır.

Doçent adayları; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak, ilanda belirtilen süre içerisinde teslim eder.

İstenen Belgeler:

  1. Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Bilgi formu, Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Yabancı Dil Belgesi
  2. Akademik unvanının gerektirdiği diploma ve belgelerin onaylanmış fotokopileri (Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.)


Başvurular ilanımızın yayımlandığı tarihten itibaren 21.06.2019 tarihine kadar İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan ve süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

NOT : İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara; www.yeniyuzyil.edu.tr/ilan/ogretim-uyesi.aspx adresinden ulaşılabilir.

 

 

Fakülte

Bölüm/Anabilim Dalı/ Program

Kadro Sayısı

Kadro Ünvanı

 

Özel Şart

Tıp Fakültesi

Kulak Burun Boğaz

Hastalıkları Anabilim Dalı

1

Doçent

Koklear implant konusunda

deneyimli olmak.

 
Yayınlanma Tarihi : 31.5.2019