EN
Anasayfa / Duyurular
SHMYO Muafiyet Başvuruları Hk.


2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ’ nda eğitim görecek olan öğrenciler muaf olmak istedikleri derslerle ilgili aşağıdaki prosedürü izlemeleri gerekmektedir.

Daha önce herhangi bir üniversiteden mezun olmuş ve üniversitemize yeni kayıt yaptırmış veya yatay geçişle gelmiş olan öğrenciler 20 Eylül 2017 saat 17:00’ ye kadar muafiyet belgelerini aşağıda belirtilen şekilde 1. kat 101 no’ lu odada Öğr. Gör. Uzm. Fulya Özsoy’ a, A28 no’lu odada Öğr. Gör. Uzm. Sevtap Açıkgöz’ e veya A29 no’lu odada Öğr. Gör. Fulya Kahvecioğlu Çetin’ e teslim etmeleri gerekmektedir.

Derslerinden muaf olmak isteyen öğrencilerin, o dersten en az C ve üstü harf notu almış olması gerekmektedir. Bu sebeple D ve daha düşük notu olan bu derslerin excel tablosuna yazılmaması önemle rica olunur.

Hangi dersleri seçeceğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız Program başkanınızdan rehberlik alabilirsiniz.

19 EYLÜL 2017 Tarihinde saat 17.00 de Z20 (A100) nolu anfide muafiyet dilekçesinin doldurulması ve derslerin seçimi ile ilgili bilgi verilecektir. İLK ACİL YARDIM BÖLÜMÜNDE OKUYACAK OLAN ÖĞRENCİLERİN BU SEMİNERE KATILIMI ZORUNLUDUR VE EVRAKLARI BU SEMİNERİN SONUNDA TESLİM ALINACAKTIR.

Ekte bulunan excel tablosunu doldurarak muafiyetshmyo@yeniyuzyil.edu.tr adresine mail atılması gerekmektedir. Mailinizi attıktan sonra evraklarınızı muafiyet komisyonuna teslim edebilirsiniz. Komisyon üyeleri gönderdiğiniz mailin ulaştığını kontrol ettikten sonra evraklarınızı teslim alacaktır. Mail gönderirken excel tablosunu mailinize eklediğinizden emin olunuz.

  • Ekte bulunan ıslak imzalı muafiyet dilekçesi,
  • Mühürlü, onaylı ve ıslak imzalı ders içerikleri,
  • Mühürlü, onaylı ve ıslak imzalı transkriptiyle

birlikte belirtilen öğretim görevlilerinden birine teslim edilmesi gerekir. Mail atılmayan veya imzasız şekilde elden teslim edilmek istenen excel tablosu kesinlikle kabul edilmeyecektir.Muafiyet Dilekçesi

Muafiyet Excel Tablosu

Program Başkanları ve Oda NoYayınlanma Tarihi : 9.8.2017