EN
Anasayfa / Haberler
Mezuniyet Coşkusunda Geri Sayım Başladı...

Üniversitemizden 2014-2015 döneminde mezun aşamasına gelen 1135 öğrencimiz, 27 Haziran Cumartesi günü düzenlenecek coşkulu bir törenle diplomalarına kavuşacak. Sinan Erdem Spor Salonu’nda saat 13:00’da gerçekleştirilecek mezuniyet töreninin tüm hazırlıkları tamamlandı. Aralarında lisans ve önlisans öğrencilerinin de bulunduğu mezunlarımız, eğitim hayatlarını başarıyla tamamlamanın gururunu hocaları ve aileleriyle paylaşacak.

Mezuniyet törenine başta değerli öğrencilerimiz olmak üzere, akademisyenler, üniversitemiz idari kadrosu ve öğrenci aileleri katılacak.

Anadolu’da ikamet eden öğrencilerin törene katılabilmeleri için programlarını 27 Haziran’daki etkinliğe göre planlamaları bu özel güne katılmaları açısından büyük önem arz etmektedir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 eğitim-öğretim yılı döneminde Eczacılık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İletişim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Meslek Yüksekokulu’ndan 1135 öğrenci mezun olmayı bekliyor…2013-2014 Mezuniyet Törenimiz