EN
Anasayfa / Haberler
TRT İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜ DOÇ. DR. ABDÜLHAMİT AVŞAR ÜNİVERSİTEMİZDEYDİ...

TRT İstanbul Bölge Müdürü Doç. Dr. Abdulhamit Avşar, İletişim Fakültesi Seminerleri kapsamında üniversitemiz öğrencileri ve akademisyenleriylebir araya geldi.

Eğitim gördüğü yıllar ile günümüzü karşılaştıran Doç.Dr. Abdulhamit Avşar, artık imkânların daha fazla olduğunu ve bunun bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini öğrencilere aktardı.

TRT’nin genel yapılanmasını anlatan Doç. Dr. Abdulhamit Avşar, TRT’nin bir okul niteliği taşıdığını ve TRT’de çalışma fırsatı bulanların birçok alanda kendini geliştirebileceğini vurguladı.

TRT'nin stajyer alımında uyguladığı yeni politikalardan bahseden Doç. Dr. Abdulhamit Avşar, TRT ile iletişim fakülteleri arasındaki işbirliğine yönelik çalışmalardan ve iletişim yarışmasından söz ederek, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Mesleki yaşamında gerçekleştirdiği çalışmalardan ve anılarından kesitler aktaran Avşar, son olarak öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

Seminerin sonunda Doç. Dr. Abdulhamit Avşar’a, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nizar Aslan tarafından “Teşekkür Belgesi” takdim edildi.