EN
Anasayfa / Haberler
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ’NDE KAN BAĞIŞI...

Üniversitemizde faaliyet gösteren YYÜ Türk Kızılay Kulübü öncülüğünde “Bu İşte Seninde Bir Parmağın Olsun” adı altında  “Kan Bağışı” sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

Sosyal sorumluluk projesine üniversitemizde faaliyet gösteren YYÜ Türk Dünyası Araştırmaları Kulübü, YYÜ Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Birliği, YYÜ Tıp Öğrencileri Birliği, YYÜ Fenerbahçeliler Kulübü, YYÜ ultrAslan Kulübü, öğretim görevlileri ve öğrencilerimiz katıldı.Sosyal Sorumluluk projesinde kan bağışının hayat kurtardığına ve ülkemizdeki kan bağışının önemine vurgulandı ve doktorumuz tarafından öğrencilerimize kan bağışının önemi hakkında bilgi verildi.

YYÜ Türk Kızılay Kulübü tarafından Dr.İlhan ÖLKER ve ekibine, katılankulüplerimize ve destek verip bağışta bulunan herkese teşekkür edildi. Sosyal sorumluluk projemizin standı, Türk Kızılayı Genç İstanbul Üniversiteler Birim Başkanı ve ekibi tarafından ziyaret edildi.Kulüp yöneticileri tarafından YYÜ Türk Kızılay Kulübü olarak üniversitemize, kulüplerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz, ‘kan ver hayat ver’ diyerek bir sonraki projemizde sizlerle birlikte olmayı temenni ederiz.” diye mesaj verildi.