EN
Anasayfa / Akademik / Enstitüler / Sosyal Bilimler Enstitüsü
Enstitü Hakkında

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İstanbul’un merkezinde açtığı farklı Yüksek Lisans programlarıyla, Türkiye’nin her yerinden öğrenci adaylarını birlikte çalışmak, araştırma yapmak ve projeler üretmek üzere davet etmektedir.

Alanında ulusal ve uluslar arası deneyime ve altyapıya sahip hocalarımız ve disiplinler arası müfredatla zenginleştirilmiş programlarımız Türkiye’de ve dünyada üreten, bilgili ve yaratıcı, liderlik yapabilen ve dinamik bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Enstitümüz bünyesindeki programlarımız: Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Doktora, İletişim Yönetimi, Özel Hukuk, Kamu Hukuku, Resim Teknolojileri ve Restorasyonu, Sağlık Antropolojisi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Yüksek Lisans, English Language And Literature M.A. Programme, İngiliz Dili ve Edebiyatı Doktora, English Language And Literature Phd Programme, Ekonomi ve Finans, İşletme'dir.

Yüksek Lisans Programlarımızla ilgili daha fazla bilgi almak ve hocalarımızla tanışmak için lütfen 444-50 01 den bize ulaşınız!