EN
Anasayfa / Haberler
Avantgarde Collection İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde...

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Seyahat Hizmetleri Bölümü 2. sınıf öğrencilerinin Girişimcilik dersi kapsamında düzenledikleri etkinlikte Avantgarde Collection yetkilileri tarafından turizm sektörü ve girişimcilikle ilgili sunumlar yapıldı.

Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel, catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Son teknolojiyi modern sanatlarla bir araya getiren Avantgarde Collection çatısı altında, İstanbul’daki Avantgarde Levent, Avantgarde Taksim, Avantgarde Taksim Square ve Bodrum’daki Avantgarde Yalıkavak otelleri yer alıyor.

Girişimcilik dersi kapsamında düzenlenen etkinlikte, Avantgarde Collection Oteller Grup Direktörü Tanay ADIGÜZEL, Avantgarde Collection İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi Buse KARAN, Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Erol ÜLGEN, Öğr. Gör. Mehmet Emin BAYNAZOĞLU, Öğr. Gör. Yusuf YILDIRIM, Öğr. Gör. Gülçin SERCE ve Girişimcilik dersi öğrenciler hazır bulundu.

Avantgarde Collection Oteller Grup Direktörü Tanay ADIGÜZEL, “Turizm Sektörünün Geleceği ve Turizm Sektöründe Girişimcilik” konularında bilgiler verdi. Tanay Adıgüzel’in konuşmasının ardından, Avantgarde Collection İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi Buse KARAN Turizm Sektöründe Staj ve Kariyer İmkânları konularında öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Sunumlar sonrası Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Erol Ülgen ve Turizm ve Otel İşletmeciliği öğretim görevlileri tarafından konuşmacılara teşekkür edildi.