EN
Anasayfa / Haberler
Öğr. Üyesi Eylem Ejder Cumhuriyetin 100. Yılında Tiyatromuzu Geleceğe Taşıyan Sorular ve Öneriler İsimli Etkinliğe Katıldı

İstanbul Şehir Tiyatroları, 11-14 Şubat 2024 tarihleri arasında CVK Park Bosphorus Otel'de gerçekleştirilen geniş kapsamlı tiyatro çalıştayıyla tiyatro dünyasında önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. "Cumhuriyetin 100. Yılında Tiyatromuzu Geleceğe Taşıyan Sorular ve Öneriler" başlıklı bu etkinlik, sektördeki profesyonellerin bir araya gelerek önemli konuları ele aldığı bir platform oldu.

Çalıştaya davet edilen isimlerden biri olan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Eylem Ejder, etkinliğe hem moderatör hem konuşmacı olarak katıldı.

13 Şubat 2024 Salı günü düzenlenen oturumlarda Ejder, sabah saatlerinde 10.00-13.00 arasında "Yazarlara Kurum Desteği" başlıklı oturumda moderatörlük yaparken, öğleden sonra saat 14.30-17.30 arasında gerçekleşen "Arşiv ve Tiyatro Tarihinin Yazınsal ve Görsel Kayıt Altına Alımı" başlıklı oturumda konuşmacılardan biri olarak katılımcılara değerli bilgiler aktardı.


Yayınlanma Tarihi : 26.2.2024