EN
Anasayfa / Haberler
Sağlık Hizmetlerinde Ekip Yönetimi Sempozyumu Yapıldı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü 21 Aralık 2023 Perşembe günü Alev OFLUOĞLU Konferans Salonunda "Sağlık Hizmetlerinde Ekip Yönetimi" konulu bir sempozyum düzenledi.

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla bilgi ve deneyim paylaşımına ev sahipliği yapan sempozyumun açılış konuşmasını Prof. Dr. Resul İzmirli yaparken, etkinliğin moderatörlüğünü ise Doç. Dr. Itır Erkan yaptı.

Türkiye Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Beril BAKİ, İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Anestezi ve Reanimasyon ABD Başkanı Prof. Dr. Müslüm ÇİÇEK, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Uzm. Hemşire Sibel KiBAR DAĞLI’nın konuşmacı olarak katıldığı sempozyumda sağlık hizmetlerinde ekip yönetiminin önemine vurgu yapılarak, sağlık yöneticilerinin rolü detaylı bir şekilde tartışıldı.

Sempozyum 6.Geleneksel Kalem Töreni ve 18 Aralık Sağlık Yöneticileri Günü kutlaması ile sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 21.12.2023