EN
Anasayfa / Haberler
“Dijitalleşmenin İşletmelerdeki Yeri: LAZZONI Otel Uygulaması” Söyleşisi Gerçekleştirildi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi ve LAZZONI Otel iş birliği ile “Dijitalleşmenin İşletmelerdeki Yeri: LAZZONI Otel Uygulaması” konulu bir söyleşi gerçekleştirildi.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı ve Biyomedikal Mühendisliği öğrencileriyle akademisyenleri, günümüz işletmeciliğinde operasyonların içerisinde geniş bir şekilde yer alan ve almaya devam eden dijital uygulamalarının bir oteldeki örneklerini görmek üzere LAZZONI Otel’i ziyaret etti.

Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Sezen CANIM ATEŞ ve öğrencileri; Turizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin ALTINEL, Öğr. Gör. Gülçin SERCE DİNÇKOL, Dr. Öğr. Gör. Gizem ŞAHİN ve öğrencileri; LAZZONI Otel Genel Müdürü Gürhan SAYAR ve profesyonel ekibi tarafından büyük bir incelikle karşılandılar.

LAZZONI Otel Genel Müdürü Gürhan SAYAR dijitalleşmenin tarihi süreci hakkında örnekler vererek, günümüzde ulaştığı noktalarda LAZZONI Otel uygulamalarındaki durumunu aktardı. Geleceğin dijital otelciliğinde gelinebilecek noktaları, hizmet sektörünün kendine has özellikleri üzerinden yorumladı. Öğrencilerin birbirine zıt düşüncelerle, ancak söyleşiye keyif katan soruları atmosferi daha neşeli bir hale getirdi.

Son olarak LAZZONI Otel WEB sayfası üzerinden örnekler gösterilerek, öğrencilere online rezervasyon süreci ve dijital hizmetler hakkında detaylı bilgiler verildi.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ekibi, LAZZONI Otele bu ufuk açan söyleşideki ev sahipliği için teşekkürlerini ileterek, verimli bir turizm sezonu geçirmeleri temennisiyle otelden ayrıldı.Yayınlanma Tarihi : 8.6.2023