EN
Anasayfa / Haberler
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi E-İnsan Lansmanına Katıldık

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin hayata geçirdiği dijital hizmet noktası ''E-İnsan'' lansmanı, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Lansmana İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Kariyer Merkezi Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Hande Özek, Kariyer Merkezi Uzmanı Sayın Hatice Yazıcı, İşletme Bölümü Öğrencisi Sayın İlayda Gülgün, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğrencisi Sayın Ayşenur Yazıcı Üniversitemizi temsilen katılım gösterdi.

Tanıtım Programı’nda bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla tüm çalışmalarının merkezine insanı yerleştirmiş bir hükûmetiz. Ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma devrimlerinin gerisinde hep ‘önce insan’ anlayışı vardır” dedi. Konuşmasında ulusal staj programlarından da bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ulusal staj programının başvurularını bugün itibari ile açıyoruz. Ayrıca yaz stajları için ödediğimiz asgari ücretin yüzde 40'ına gelen ücreti asgari ücret seviyesine yükseltiyoruz." dedi.Yayınlanma Tarihi : 19.10.2022