EN
Anasayfa / Haberler
Otoloji & Odyoloji Kongresinin Üçüncüsü Gerçekleştirildi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 07-08 Mayıs Tarihleri arasında çevrim içi Otoloji & Odyoloji Kongresinin üçüncüsünü gerçekleştirdi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Programı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin başkanlığında geniş bir akademisyen kadrosunun katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirilen kongrede; paneller ve sözlü sunumlar yapıldı.

Kongre başkanı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, yaptığı açıklamada bilimsel etkinliklere devam edeceklerini belirterek, "başta Kongre tertip kurulundan Doç. Dr. Mümtaz Taner Torun ve Uzm. Odyolog Levent Küfecilere teşekkür etti. Bilimsel Kuruldan Prof. Dr. Ayşe Sanem Şahlı, Prof. Dr. Burak Ömür Çakır, Prof. Dr. Ediz Yorgancılar, Prof. Dr. Erol Belgin, Prof. Dr. F. Tülin Kayhan, Prof. Dr. Fadlullah Aksoy, Prof. Dr. Gül Özbilen Acar, Prof. Dr. Haluk Özkarakaş, Prof. Dr. Haluk Özkul, Prof. Dr. Hüsamettin Yaşar, Prof. Dr. Kadir Serkan Orhan, Prof. Dr. Mehmet Ömür, Prof. Dr. Meltem Akpınar, Prof. Dr. Oktay Eray, Prof. Dr. Orhan Yılmaz, Prof. Dr. Sedat Aydın, Prof. Dr. Yıldırım Bayazıt, Doç. Dr. Abdullah Dalgıç, Doç. Dr. Ali Cemal Yumuşakhuylu, Doç. Dr. Muhammed Fatih Evcimik, Doç. Dr. Murat Enöz, Doç. Dr. Mustafa Çelik, Doç. Dr. Mümtaz Taner Torun, Doç. Dr. R. Gül Caner Mercan, Doç. Dr. Yasemin Ünal, Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım'a, Dr. Öğr. Üyesi Buğra Subaşı, Öğr. Gör. Fulya Kahvecioğlu Çetin’e, Kongre Asistanlarım Diyar Tunç, Betül Karataş, Esma Yılmaz, Şeyma Nur Büyükkayın, Zeynep Afşar , Nisanur Ece, Devrim Gündüz'e ve Kongre Koordinatörü Hatice Kübra Kepekçi'ye teşekkür ediyorum." dedi.

Kepekçi kongreye katılan panelist ve sunum yapan değerli bilim insanlarına teşekkür ettikten sonra "kongre öncesi ve esnasında gece gündüz demeden destek veren asistanlarıma, öğrencilerime, üniversite destek hizmetlerine ve teknik heyetine, bilgi işlem merkezine teşekkür ediyorum" diye ekledi.

Doç. Dr. Kepekçi kongre katılımı için başlatılan fidan bağışı kampanyasına da değinerek "Ağaçlar çevremize hayat veriyor ve iklim kriziyle mücadelede büyük önem taşıyor. Kongremize katılım için fidan bağışı kampanyası düzenlemiştik. Bu uygulamayla ülkemiz ormanlarının bugün ve gelecek nesiller için sürdürülebilirliğine katkıda bulunduğumuzu düşünüyorum. Kongremizin mottosu olan ‘Doğanın sesine kulak ver' sloganıyla ve ‘kendinize ya da sevdiklerinize bir ağaç bağışlayabilirsiniz’ ilkesiyle yola çıktık. Böylece gelecek nesiller bu güzel ağaçların gölgesinde sağlıkla büyüyecekler. Bugüne kadar binlerde ağaç fidanının ekilmesine vesile olan katılımcılara da ayrıca teşekkür ederim" dedi.Yayınlanma Tarihi : 12.5.2022