EN
Anasayfa / Haberler
Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları 4. Sınıf Öğrencileri Mezuniyet Oyunlarını Sergiledi

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları 4. Sınıf Öğrencileri mezuniyet oyunlarını sergiledi.

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Suat Nazmi Özturna tarafından yönetilen Anton Çehov’un “Üç Kız Kardeş” adlı oyununda 4. sınıf öğrencilerinden Ahmet Emin Ünal, Ahmet Onğulu, Ali Küçük, Ceren Rabia Korkmaz, Demet Narinç, Doğan Yaşar, Ezgi Bayrak, Görkem Kalafat, Sefa Turan, Mehmet Emrah Hamşioğlu, Mehmet Mustafa Gözhan, Mehmet Salih Seymen, Mustafa Saygıner Tezemir, Vahap Halat ve Yusuf Ferhat Kanat ile 3. sınıf öğrencilerinden Sıdıka Yıldırım ve Yeşim Türkmen yer aldı.

Güzel Sanatlar Fakültesinin öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımıyla online olarak gerçekleşen oyun seyircilere güzel dakikalar yaşattı.

10.06.2021 Günü Saat 11:30-14:50 arasında gerçekleşen etkinlik, Sahne Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Çiğdem Kılıç, Öğr. Gör. Şirin Ergüven Hamşioğlu, Öğr. Gör. Asuman Bora ve Öğr. Gör. Deniz Özmen’in geri bildirimleri ve öğrencilerle kısa bir sohbetin ardından sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 11.6.2021