EN
Anasayfa / Haberler
1. Kariyer Fuarı Etkinliklerinde Mediacast Teknik Satış Müdürü Cenk İskin’i Ağırladık

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi  Kariyer Merkezi tarafından 5-7 Mayıs 2021 Tarihleri arasında düzenlenen 1. Kariyer Fuarına, Radyo-TV Programcılığı Programı, MediaCast Teknik Satış Müdürü Cenk İskin’i konuk etti.

 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilen söyleşiye Mediacast Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı Tuna Akman, Bankacılık ve Sigortacılık Programından Öğr. Gör. Ardahan Yamandağ, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erol Ülgen, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ahmet Yalçınkaya, Radyo-TV Programcılığı Programı Öğr. Gör. Semra Tüplek ve Öğr. Gör. Ergüç Kaya Ölmez ile farklı program ve bölümlerden çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Moderatörlüğünü Radyo-TV Programcılığı 2. Sınıf öğrenclerinden Ceyda Bahçıvan’ın gerçekleştirdiği söyleşide Cenk İskin, öğrencilerin oldukça dikkatini çeken yeni medya yayıncılığı konularını içeren Yeni Medya Teknolojileri hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Ayrıca kendi kariyer yolculuğunu da öğrencilerle  paylaşan Cenk İskin, 20 yıllık sektör tecrübelerini aktararak,  internet yayıncılığı, canlı yayın ve prodüksiyonla ilgili öğrencilerin sorularını yanıtladı.  

Sektör ile öğrencileri buluşturmayı hedefleyen 1. Kariyer Fuarında öğrenciler sektör deneyimi yüksek isimlerle bir araya geldiler.Yayınlanma Tarihi : 8.6.2021