EN
Anasayfa / Haberler
Kırmızı Oda Dizisi Oyuncularından Gülçin Kültür Şahin’i ve Yapım Koordinatörü Sinan Çelik’i Konuk Ettik

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Radyo-Televizyon Programcılığı Programı, ‘Dijital Sohbetler’ söyleşi dizisinin dördüncüsünde son dönemin popüler ve beğenilen dizilerinden Kırmızı Oda dizisi oyuncularından Gülçin Kültür Şahin’i ve Kırmızı Oda dizisinin yapım koordinatörü Sinan Çelik’i konuk etti.

“Kırmızı Oda dizisi” konulu söyleşiye, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erol Ülgen, Turizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin Altınel, Radyo-TV Programcılığı Öğr. Gör. Ergüç Kaya Ölmez, Öğr. Gör. Semra Tüplek, Öğr. Gör Gülsün Sarıoğlu ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin yanı sıra diğer program ve bölüm öğrencilerinden de yoğun bir katılım sağlandı.

Microsoft Teams Uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak 22 Nisan 2021 Perşembe Günü gerçekleştirilen söyleşide, öğrenciler oyunculukla ilgili merak ettikleri soruları Kırmızı Oda dizinde Tuna karakterini canlandıran Gülçin Kültür Şahin’e sorarken, yapımcılık ve dizi setleriyle ilgili merak ettikleri soruları ise Yapım koordinatörü Sinan Çelik’e yönelttiler.Yayınlanma Tarihi : 27.4.2021