EN
Anasayfa / Haberler
Görsel İletişim Tasarım Bölümü Öğrencimiz Yarışmadan İki Ödülle Döndü

Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencimiz Fatih Orhan, 5. Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) Ödülleri’nde iki farklı kategoride ödül kazanma başarısını gösterdi.

ARED Ödülleri’nde “Denizbank Gelecek Vadeden Tasarımcı” ve “Birol Fedai Mansiyon Ödülü” kategorilerinde yarışan Orhan, Denizbank için hazırladığı fuar standı projesi ile ikinci olurken yine Denizbank için hazırladığı totem projesiyle de Birol Fedai Mansiyon Ödülü’nün sahibi oldu. Fatih Orhan ödülünü alırken “Yarışmayı bölüm başkanımdan duydum ve şansımı denemek istedim. Bize bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim, burada olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Diğer arkadaşlarımı da tebrik ediyor ve emeklerini takdir ediyorum. İkinci olmak geleceğim açısından çok iyi bir sonuç, bana iyi imkânlar tanıyacağını düşünüyorum.” açıklamasını yaptı.

5. Yılında, “En İyi Endüstriyel Reklam Ödülü” ve “DenizBank Gelecek Vadeden Tasarımcı Ödülü” olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen ARED Ödülleri’nin altıncısı için çalışmalar önümüzdeki sene başlayacak ve kazananlar yine 3-6 Aralık 2020’de gerçekleşecek olan FESPA Eurasia 2020’de açıklanacak.Yayınlanma Tarihi : 15.10.2020