EN
Anasayfa / Haberler
İstanbul Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Zozan Padel Konuğumuz Oldu

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, ‘Mevzuat Ders Seminerleri’ kapsamında, dış paydaşlarla son buluşmasını gerçekleştirdi. 10 Mayıs 2019 tarihinde, İstanbul Ecza Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Zozan Padel Eczacılık Fakültesi Öğrencileri ile bir araya geldi.

Eczacılık Fakültesi 4. Sınıf Öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen seminerde,  Ecz. Zozan Padel, Eczacılık Mevzuatı ve Eczane Yönetimi kapsamında dış paydaş olarak Türk Eczacılar Birliği (TEB) ile Eczacı Odaları, örnek olarak İstanbul Eczacı Odası yapısı, işleyişi, sorumlulukları, yaptırımları konusunda bilgi verdi. Ayrıca Ecz. Zozan Padel günümüzde öğrencilerimiz tarafından kariyerleri açısından önemli olan ve en çok merak edilen Yardımcı ve İkinci Eczacılık, Muvazaa ve Devir İşlemleri,  Eczacılığın gelecekteki rolü, istihdam konusunda Eczane Eczacılığı dışında yeni alanlar, pratikteki uygulamalarıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, bu konularda öğrencilerin sorularını yanıtladı.     

Seminerin sonunda, Ecz. Zozan Padel’e İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emir Tan, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İmer Okar ve Dr. Öğretim Üyesi Sermin Biçer tarafından katkıları nedeniyle teşekkür edilerek plaket ve çiçek takdim edildi.Yayınlanma Tarihi : 15.5.2019