EN
Anasayfa / Haberler
Öğrencilerimiz 20. İstanbul İş Sağlığı ve Günleri Sempozyumuna Katıldı

title

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğünün organize ettiği 20. İstanbul İş Sağlığı ve Günleri Sempozyumuna, Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü öğrencilerimiz konuşmacı olarak katıldı. Sunumlar ilgiyle izlendi.

 

Bu yıl Gedik Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşen sempozyumda akademiden ve özel sektörden konuşmacılar yer aldı.

 

Sempozyumun "Genç Uzman" isimli dördüncü ve son oturumunda İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü 3. Sınıf öğrencilerimizden Ramazan Bahadır Doğan'ın da konuşmacı olarak "Halk Sağlığında Atık Toplayıcılarının Yeri - Halk Sağlığından İş Sağlığına" konusuyla yer aldığı oturumda Gedik, Üsküdar, Medipol ve Beykoz Üniversiteleri'nden de konuşmacı öğrenciler çeşitli alanlardan konuşmalarını yaptılar.

 

İş Güvenliği Uzmanlarının, İşyeri Hekimlerinin,  üniversitelerden akademisyenlerin - öğrencilerin ve çeşitli sektörden 300 civarında ilgilinin yer aldığı sempozyum tüm gün sürdü.   Yayınlanma Tarihi : 2.5.2019