EN
Anasayfa / Haberler
SGK Süreyyapaşa Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ecz. Şule Kınçak ve Ecz. Emral Çelebi Konuğumuz Oldu

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri, ‘Mevzuat Ders Seminerleri’ kapsamında dış paydaşlar ile buluşmaya devam ediyor. 19 Nisan 2019 tarihinde SGK Süreyyapaşa Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ecz. Şule Kınçak ve Ecz. Emral Çelebi Üniversitemize konuk oldular.

Eczacılık Fakültesi 4. Sınıf Öğrencileriyle bir araya gelen Ecz. Şule Kınçak ve Ecz. Emral Çelebi;  Eczacılık Mevzuatı ve Eczane Yönetimi kapsamında dış paydaş olarak SGK ve Süreyyapaşa Merkez Müdürlüğünün organizasyonu, birimlerin yetki ve sorumlulukları, eczacılar ve eczaneler, ödemeler, uygulama ve esaslar, reçete kontrolleri, iş akış süreçleri işleyişi, sağlık hizmetlerine ilişkin bilgilerin elektronik ortamda gönderilmesini sağlayan MEDULA sistemi ve işleyişi konularında öğrencileri  bilgilendirdiler.

Seminerin sonunda öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Ecz. Şule Kınçak ve Ecz. Emral Çelebi’ye İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emir Tan ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İmer Okar tarafından plaket takdim edildi.Yayınlanma Tarihi : 19.4.2019