EN
Anasayfa / Haberler
‘Conceptual Student Work’ Sergisinin Açılışı Fuaye Alanında Yapıldı

title

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencilerinin projeleriyle hazırlanan "Conceptual Student Work" sergisinin açılışı Üniversitenin fuaye alanında yapıldı.

 

Grafik ve Ambalaj Tasarımı derslerinde üretilen çalışmaların sergilenmesi amacıyla düzenlenen "Conceptual Student Work" sergisinin açılış konuşmasını, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aysel Aziz yaptı.

 

Prof. Dr. Aziz, “İletişim Fakültesi olarak bu yılın ilk sergisini açtık. Sergi, Görsel İletişim Tasarım Bölümü 2. ve 3. sınıf öğrencileri tarafından hazırlandı. Son derece başarılı 50’ye yakın projeyi sergiliyoruz. İnşallah öğrencilerimiz 4.Sınıfa geldiklerinde çok daha güzel projeler ortaya çıkartacaklar” dedi.

 

Sergiyi organize eden İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğr. Gör. Gülşah Ekinay yaptığı konuşmada, “Geçen dönem Grafik ve Ambalaj Tasarımı dersinde 2. ve 3. Sınıf öğrencilerimiz ile birlikte hazırladığımız çalışmalar bunlar. Amacımız, sektöre gençlerimizi hazırlamak ve ellerinde sıkı bir portfolyo olmasını sağlamak. Hepsi çok çok başarılı öğrenciler, dönem içerisinde harika projeler çıkarttığımıza inanıyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Sergi, 14-25 Şubat arası İstanbul Yeni yüzyıl Üniversitesi Fuayesinde ziyaret edilebilecek.Yayınlanma Tarihi : 15.2.2019