EN
Anasayfa / Haberler
Fügen Toksü, İletişim Mesleği`nde Başarının Yollarını Anlattı...

Halkla İlişkiler sektörünün önemli isimleri arasında yer alan Fügen Toksü, İletişim Fakültesi Seminerleri kapsamında üniversitemiz öğrencileri ve akademisyenleriyle bir araya geldi.

Fügen Toksü, iletişim fakültesi öğrencilerine halkla ilişkiler sektörünün gelişme sürecini ve iletişimin yeni trendlerini anlattı.

TÜHİD Başkanlığı görevinin ardından halen Yönetim Kurulu Üyesi olan ve Toksü & Chase Halkla İlişkiler’in kurucusu Fügen Toksü, iletişim alanındaki mesleklerde başarılı olmanın yollarını öğrencilerle paylaştı.

Fügen Toksü, iş sahibi olma sürecinde rakiplerin önüne geçebilmek için en önemli faktörün çalışmak olduğunu söyleyip, çalışırken meraklı olmanın ve algıların açık tutulması gerektiğinin de özellikle altını çizdi.

Toksü; “Günümüzde iletişim alanındaki her yenilik Dünya ile aynı anda bizde de kullanılıyor, iletişimcilerin kendilerini yeniliklere adapte etmeleri kaçınılmazdır!” diyerek, ülkemizin iletişim sektöründeki gelişmelerden uzak kalamayacağını belirtti.

Son olarak katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Fügen Toksü’ye, İletişim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Resul İzmirli tarafından “Teşekkür Belgesi” takdim edildi.