EN
Anasayfa / Öğrenci
Kampüs

-Zeytinburnu Topkapı’da Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi,

Üniversitenin Cevizlibağ’da yer alan Topkapı Dr. Azmi OFLUOĞLU Merkez Kampüsünde birçok olanak bir arada sunul-maktadır. Tüm fakültelerimizin kullanımında olan temel eğitim laboratuvarları, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Araştırma ve Uygulama Mutfağı, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı, Hemşirelik Bölümü Beceri Laboratuvarı, MAC Bilgisayar Laboratuvarları, Fantom Laboratuvarı, Simültane Tercüme Laboratuvarı, Mahkeme Salonu dersliği, Televizyon ve Radyo Stüdyoları, Fotoğraf Stüdyosu, Dans Salonu, Şan Salonu, Mimarlık Atölyesi, İç Mimarlık Atölyesi, Sahne Sanatları Sınıfı, Sahne Sanatları Çalışma Odası, Diş Hekimliği Preklinik ve Fantom Laboratuvarı, Temel Bilimler Laboratuvarları 1-2, Bilgisayar Laboratuvarı, Temel Bilimler Laboratuvarı 4, Temel Bilimler Laboratuvarı 3, Simultane Hasta Laboratuvarı, Simültane Tercümanlık, SHMYO Beceri Laboratuvarı, Eczacılık Fakültesi Laboratuvarı, Egzersiz Fizyoterapi Laboratuvarı, Anatomi Laboratuvarı, Tıbbi Beceri Laboratuvarı, Biyomedikal Laboratuvarı, Elektrik Elektronik Laboratuvarı, İlk Yardım Odası, Optisyenlik Laboratuvarı, Kök Hücre Laboratuvarı, Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri Labo-ratuvarı ve Adli Bilimler Laboratuvarı şeklinde sıralanabilir.

Ayrıca Üniversitemizde konferans salonu, kütüphane, yemekhane, kafeteryalar, oyun salonu, revir ve mescit bulunmaktadır. Araştırma ve geliştirme laboratuvarlarımızda, deneyimli akademisyenlerimiz eşliğinde öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası projelerini ve kişisel gelişimlerini destelemek önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

-Gaziosmanpaşa’da Gaziosmanpaşa Hastanesi,

T.C. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nin Gaziosmanpaşa Hastanesi ile afiliye anlaşması mevcuttur. Bu nedenle Tıp Fakültesi öğrencilerinin klinik ders ve eğitimleri, 3. sınıftan itibaren T.C. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılmaktadır. Tüp Bebek Ünitesi, Kan Transfüzyon Merkezi, Teröpatik Aferez Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Diyaliz Merkezi, Erişkin Kemik İliği Nakil Merkezi, Pediatrik Kemik İliği Nakil Merkezi, Pediatrik Kalp Damar ve Cerrahisi Merkezi, Laboratuvar, Moleküler Biyoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Labora-tuvarı, Patoloji Laboratuvarı, Anjiografi Laboratuvarı, Genetik Laboratuvarı, Organ Nakli Merkezi bu ünitemizde yer alan eğitim ortamlarından bazılarıdır.

Gaziosmanpaşa Hastanesi 59.827 m2 alanda 117 poliklinik, 12 ameliyathane, 254 hasta odası ve 336 toplam yatak sayısı ile öğrencilerimizin uygulamalı eğitimine hizmet vermektedir. Ayrıca öğrencilerimiz ve akademisyenlerimizin yararlandığı kitap ve online hizmetlerinin bulunduğu 180 m2 alanda kurulu kütüphanesi vardır. Hastane, 2017 yılında “Joint Commission International” tarafından akredite edilmiştir.

-Beyoğlu Halıcıoğlu’nda Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi,

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi ise “Diş Hekimliği Fakültesi ve Hastanesi” olarak İstanbul’da Avrupa Yakasında Sütlüce - Halıcıoğlu’nda eğitim-öğretim ve diş sağlığı konusunda hizmet vermektedir. Bu yerleşkemiz 8 katlı binasında toplam 3800m2’lik kapalı alanda akademik ve idari birimler, derslikler, 60 diş üniteli 8 klinik, laboratuvar, merkezi sterilizasyon ünitesi, ameliyathane, acil servis ve küçük cerrahi işlemler için lokal girişim alanları konferans salonu, kütüphane, kafeterya ve yemekhane ile Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerine eğitim-öğretim vermekte, uygulama olanağı sağlamakta, diş sağlığıyla ilgili halka açık hizmet vermektedir.

-Şirinevlerde YENİSEM (Sürekli Eğitim Merkezi) Yerleşkesi

En yeni yerleşkemiz ise İstanbul Şirinevler’de bulunan ‘Şirinevler Yerleşkesi’dir. Bu yerleşkemizde ise İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (YENİSEM) eğitim programları gerçekleştirilmektedir.

Yeni dönemde kapılarını açmış olan Şirinevler YENİSEM (Sürekli Eğitim Merkezi) Yerleşkesi, çalışmaları ve vizyonu ile büyümeye devam ediyor…