EN
Anasayfa / Akademik / Fakülteler / Sağlık Bilimleri Fakültesi
Yayınlar ve Projeler

Hemşirelik Bölümü öğretim elemanlarımızdan üç yeni bildiri!

Fakültemiz Hemşirelik Bölümü öğretim elemanı Öğr. Gör. Afet MİSHAL, Afet Yönetim Uzmanı Özden IŞIK, MAG-DER yönetim kurulu üyesi Mehrnaz BAYLAN MORTAZAVİ ve MAG-DER üyesi İlknur Doruker, 25 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye’nin Afet Risk Yönetimi 24. Yuvarlak Masa Toplantısı’nda “Afetlerde İlk Yardımın Yeri ve Önemi” konulu sözlü bildirilerini çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde sunmuştur.

Fakültemiz Hemşirelik Bölümü öğretim elemanı Dr. Öğr. Üyesi Ayla TİSİNLİ ve Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencileri Bahar ÖZTÜRK ve Meryem SALHAOĞLU 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen V. International Health Science and Life Congress (IHSLC 2022) kongresinde “Evalution of the Individual Diagnosed with Wilson’s Disease According to Marjoy Gordon’s Model of Functional Health Examples: A Case Report” konulu sözlü bildirilerini çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde sunmuştur.

Fakültemiz Hemşirelik Bölümü öğretim elemanı Dr. Öğr. Üyesi Ayla TİSİNLİ ve Hemşirelik Bölümü ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri Muhammed Nasrullah ER ve İlknur YÜCEL, 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen V. International Health Science and Life Congress (IHSLC 2022) kongresinde “Evalution of the Individual Diagnosis of Ulcerative Colitis According to Marjory Gordon’s Model of Functional Health Patterns: Case Report” konulu sözlü bildirilerini çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde sunmuştur.