EN
Anasayfa / Haberler
Doğa Konakoğlu'ndan Dijital Medya Şifresi...

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni Doğa Konakoğlu, İletişim Fakültesi Seminerleri kapsamında üniversitemizde öğrencilerimizle bir araya geldi.

Sinema ve dizi oyunculuğu ile sosyal medyada sayfa yöneticiliği yapan, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Doğa Konakoğlu, başarı hikayesini öğrencilerle paylaştı. Son günlerde hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren dijital medya mecralarında başarıyı sağlamak için yapılması gerekenleri anlatan Doğa Konakoğlu, sosyal medyanın bireyler için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Vine uygulaması ile viral reklamlar üzerine de konuşan Konakoğlu, başarılı bir film çekebilmek için insanların tepkilerini ve neye güldüklerini doğru tespit etmek gerektiğini söyledi. Dijital medya yönetiminin belli parametreleri olsa da şansın da önemli bir faktör olduğunu aktaran Doğa Konakoğlu'na, Bilge Adam Akademi'den Burhanettin Mirzooğlu da eşlik etti.

Öğrenciler tarafından ilgi ile takip edilen söyleşinin sonunda konuklara İletişim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Kamile Akgül tarafından teşekkür belgesi sunuldu.