Anasayfa / Akademik / Fakülteler / Sağlık Bilimleri Fakültesi
Akademik Kadro
Tam Zamanlı Öğretim Elemanları
Prof. Dr. Hakkı Cüneyt Ulutin
Sağlık Bilimleri Fakültesi, Dekan V.
cuneyt.ulutin@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Itır Erkan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
itir.erkan@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Murat Doğan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
murat.dogan@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Angelos K. SIKALIDIS
Sağlık Bilimleri Fakültesi
angelos.sikalidis@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Aleksandra S. Kristo
Sağlık Bilimleri Fakültesi
aleksandra.kristo@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Kadir Daştan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
kadir.dastan@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Hilal Demirkesen
Sağlık Bilimleri Fakültesi
hilal.demirkesen@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Hilal Kuday
Sağlık Bilimleri Fakültesi
hilal.kuday@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Can Mete
Sağlık Bilimleri Fakültesi
can.mete@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Merve Öztağ
Sağlık Bilimleri Fakültesi
merve.oztag@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Kadriye Banu Kuran
Sağlık Bilimleri Fakültesi
-
Prof. Dr. Fikri Erkal Bilen
Sağlık Bilimleri Fakültesi
fikrierkal.bilen@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Arzu Dağ
Sağlık Bilimleri Fakültesi
arzu.dag@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Enes Kara
Sağlık Bilimleri Fakültesi
enes.kara@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Hilal Berber
Sağlık Bilimleri Fakültesi
hilal.berber@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. İmer Okar
Sağlık Bilimleri Fakültesi
imer.okar@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Resul İzmirli
Sağlık Bilimleri Fakültesi
resul.izmirli@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Vehbi Alpman
Sağlık Bilimleri Fakültesi
vehbi.alpman@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Şeyda Saydamlı
Sağlık Bilimleri Fakültesi
seyda.saydamli@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Zeynep Ayla Tisinli
Sağlık Bilimleri Fakültesi
ayla.tisinli@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Afet Mishal
Sağlık Bilimleri Fakültesi
afet.mishal@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Mehmet Ünal
Sağlık Bilimleri Fakültesi
mehmet.unal@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Tahsin Aykan Kepekli
Sağlık Bilimleri Fakültesi
tahsinaykan.kepekli@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. Ebru Özdemir Nath
Sağlık Bilimleri Fakültesi
ebru.ozdemir@yeniyuzyil.edu.tr
Doç. Dr. Gülçin Bozkurt
Sağlık Bilimleri Fakültesi
-
Prof. Dr. Ömer Rona Turanlı
Sağlık Bilimleri Fakültesi
omerrona.turanli@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Tuğba Güz
Sağlık Bilimleri Fakültesi
tugba.guz@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Serhan Şahinli
Sağlık Bilimleri Fakültesi
serhan.sahinli@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Gökhan Yaşar Duran
Sağlık Bilimleri Fakültesi
gokhanyasar.duran@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Nizar Arslan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
nizar.aslan@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Perihan Eren Bana
Sağlık Bilimleri Fakültesi
perihaneren.bana@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Gönül Kunt Kandemir
Sağlık Bilimleri Fakültesi
gonul.kunt@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Hafiz Hulusi Acar
Sağlık Bilimleri Fakültesi
hafizhulusi.acar@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Beyrul Canbaz
Sağlık Bilimleri Fakültesi
beyrul.canbaz@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Aliye Kaşarcı Hakan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
aliye.kasarcihakan@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Ulaş Çınar
Sağlık Bilimleri Fakültesi
ulas.cinar@yeniyuzyil.edu.tr
Araş. Gör. Tolga Barışık
Sağlık Bilimleri Fakültesi
tolga.barisik@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Nurten Dayıoğlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi
nurten.dayioglu@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Öğr. Üy. Deniz Ekşi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
deniz.eksi@yeniyuzyil.edu.tr
Yarı Zamanlı Öğretim Elemanları
Öğr. Gör. İoakim İpseftel
Sağlık Bilimleri Fakültesi
maki.ipseftel@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Ebru Öztürk
Sağlık Bilimleri Fakültesi
ebru.ozturk@yeniyuzyil.edu.tr
Dr. Filiz Albayrak
Sağlık Bilimleri Fakültesi
filiz.albayrak@yeniyuzyil.edu.tr
Doç. Dr. Alpaslan Hamdi Kuzucuoğlu
Sağlık Bilimleri Fakültesi
alpaslan.kuzucuoglu@yeniyuzyil.edu.tr
Öğr. Gör. Koray Daver
Sağlık Bilimleri Fakültesi
-
Öğr. Gör. Akbey Elçi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
akbey.elci@yeniyuzyil.edu.tr
Prof. Dr. Ertan Eğribel
Sağlık Bilimleri Fakültesi
-
Öğr. Gör. Zeynep Sezen
Sağlık Bilimleri Fakültesi
-